Potenga Sex Power Increase – działanie, opinie

Zaraz po 25 minutach najlepszego seksu, jaki mieliśmy od miesięcy, moja żona Alicja leżała na poduszce z zamkniętymi oczami. Jej lekko zarumieniona pierś falowała szybkim, urwanym oddechem.

Po chwili, otworzyła oczy, uśmiechnęła się i spojrzała na mnie pełna uwielbienia.

To było niesamowite – powiedziała, gdy patrzyłem jak promienie księżyca oblewają jej nagi tors srebrzystym blaskiem.

Marek jak to możliwe? Przecież... oboje wiemy, że ostatnio w łóżku nam nie wychodziło...

Bądźmy szczerzy – zaśmiałem się. Tak naprawdę nasze życie seksualne było czystą fikcją... i oboje znamy tego przyczynę...

Bez słów powiodła ręką po mojej piersi, a potem skierowała ją w dół, w stronę krocza.Poczułem jak znów budzi się we mnie pożądanie. Wypełnił mnie rozkoszny przypływ miłosnej mocy, którego nie miałem od wielu miesięcy, aż do teraz....

Więc co się teraz stało? Zapytała z podnieceniem w głosie. Znów byłeś wspaniałym kochankiem, zupełnie jak wtedy gdy zaczynaliśmy się spotykać.

Jeszcze niedawno moje życie seksualne było fikcją.Prawie każdy romantyczny wieczór kończył się zawstydzającą chwilą, gdy mój penis po raz kolejny nie stawał na wysokości zadania... Przez te ciągłe niepowodzenia odczuwałem paniczny lęk przed seksem. Doszło nawet do tego, że zacząłem się zastanawiać, czy na zawsze nie wycofać się z tego interesu...

Na szczęście udało mi się znaleźć sposób, który sprawił, że znów wróciłem do gry

Znalazłem metodę, która wyzwala potężne, długie erekcje. Mówiąc szczerze - jest tak skuteczna, że niemal trudno uwierzyć w jej efekty. Jeśli będziesz miał ją na swoim stoliku nocnym, to gwarantuję Ci:

 • Twarde jak skała erekcje, za każdym razem gdy partnerka będzie chciała uprawiać seks.
 • Utrzymasz twardą erekcję przez długi czas, tak aby dać partnerce niesamowity orgazm.
 • Większe libido, więcej energii i wytrzymałości w łóżku.
 • Koniec ze strachem przed niepowodzeniem – w każdej chwili będziesz gotowy na małe bara-bara.
 • Większą pewność siebie w łóżku, będziesz cieszył się z seksu jak nastolatek.
 • Wskrzeszenie w Twoim związku pasji i namiętności.
 • Przemianę nudnego, nijakiego, rzadkiego albo wirtualnego życia seksualnego w gorący romans.

Jak pozbyć się problemów z erekcją i odzyskaćmłodzieńczy apetyt na seks?

Największymi wrogami erekcji są: alkohol, stres, niezdrowy tryb życia, a przede wszystkim niski poziom testosteronu we krwi. To one blokują dostęp krwi do Twojego penisa. To właśnie przez nie, zamiast myśleć o tym „jak będziecie to robić” zastanawiasz się, czy Twój penis będzie wystarczająco twardy, żeby wejść w jej pochwę...

Na szczęście nie jesteś sam walce o powrót do 100% sprawności seksualnej. Z problemami milionów mężczyzn na całym świecie postanowili rozprawić się naukowcy z ośrodka klinicznego w Houston. Na podstawie badań, najpierw wytypowali najczęstsze przyczyny impotencji. Potem szukali najlepszych, naturalnych sposobów, które pozwolą je pokonać. Efektem tych badań jest nowy preparat łączący w sobie najsilniejsze środki stymulujące erekcję.

Badacze zauważyli, że w walce z zaburzeniami erekcji nie wystarczy jedna metoda. Dlatego stworzyli recepturę opartą na naukowo dobranej kombinacji substancji, które są najmocniejszymi dopalaczami męskiej potencji.

Po dziesiątkach testów laboratoryjnych i certyfikacyjnych, udało im się uzyskać kombinację 9 ziół, witamin i aminokwasów, która turbo-doładowuje męskie libido. Zamknęli te substancje w specjalnej tabletce, która nie tylko zwiększa ochotę na seks, ale także poszerza naczynia krwionośne pompujące krew do penisa.

Efekt?

Po pierwsze:

Twój popęd seksualny i pożądanie wskoczą na wyższy bieg. Zamiast niepewności przed występem w sypialni, będziesz napalony i gotowy do działania – pełny pasji i chęci żeby się kochać.

Po drugie: koniec z częściową erekcją! 
Będziesz miał w spodniach twardego drąga gotowego, żeby zaspokoić Twój rozbuchany popęd seksualny ZAWSZE I WSZĘDZIE.

Niektóre środki na potencje mają 2 lub 3 z tych substancji. Inne mogą mieć nawet połowę. Ale tylko jeden preparat posiada kompletną mieszankę 9 różnych substancji wyzwalających potężne, twarde jak skała erekcje. Naukowcy z Houston zamknęli je w specjalnych kapsułkach Potenga. Ten preparat usuwa wszystkie najważniejsze przyczyny impotencji i, jak pokazują testy kliniczne, pozwala odzyskać sprawność seksualną w 4 dni.

Działanie preparatu

Składniki aktywne Potenga poprzez zwiększenie produkcji NO, poprawiają dopływ krwi do penisa i pozwalają osiągnąć bardzo silną erekcję.

Oto trzy najważniejsze substancje turbo-doładowujących potencje, które zamknięto w kapsułkach preparatu Potenga.

SEKRETNY WYZWALACZ EREKCJI #1:

Korzeń Macy – naturalny zastrzyk testosteronu

Testosteron to męski hormon seksu. To on robi z Ciebie prawdziwego mężczyznę. Jednak po 40-tce jego poziom zaczyna spadać. Zmniejsza się o 1% rocznie. Dlatego, jeśli chcesz uprawiać gorący seks, musisz przywrócić poziom testosteronu z czasów młodości. I właśnie korzeń Macy (nazywanyperuwiańską Viagrą) jest tym czego potrzebujesz, żeby reaktywować Twoje życie seksualne.

Więcej niż połowa Twojego testosteronu łączy się białkiem transportowym SHBG. Przez co tylko część testosteronu występuje w formie wolnej (oddziałującej na libido i erekcje).

Lignany znajdujące się w korzeniu Macy mają zdolność do łączenia się z SHBG w miejsce testosteronu. Dzięki temu rośnie poziom testosteronu w organizmie, a ty czujesz przypływ męskiej energii.

Co więcej Maca podnosi libido, płodność i zwiększa tolerancję na stres. Ma także potwierdzoną skuteczność w zbijaniu poziomu estrogenu, co przyczynia się do zwiększenia ilości testosteronu we krwi.

SEKRETNY WYZWALACZ EREKCJI #2:

L-arginina – zmienia ciasne żyły w autostradę pompującą krew do penisa

W 1998 roku zespół farmakologów otrzymał Nobla za odkrycie wpływu tlenku azotu (NO) na przepływ krwi w organizmie. Badacze udowodnili, że jedną z funkcji azotu jest rozszerzanie naczyń krwionośnych. To właśnie uwolnienie NO powoduje zwiększenie objętości naczyń krwionośnych w trakcie erekcji.

Szersze naczynia krwionośne umożliwiają szybszy dopływ krwi do penisa. Rozszerzeniu ulegają także naczynia tętnicze w prąciu. Nabiegają krwią wypełniającą wszystkie ciała jamiste penisa. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wielkiej erekcji.

Niedługo potem odkryto, że aminokwas zwany L-argininą pobudza produkcję NO w organizmie. I to właśnie dlatego L-arginina została dodana do preparatu Potenga. Dzięki niej do penisa dopływa więcej krwi, a erekcje są sztywniejsze, większe i trwają znacznie dłużej.

To działanie potwierdzają testy kliniczne przeprowadzone przez prof. Andrew Lyoda z Medical Colege w Ilinois. Poddał on grupę 15 mężczyzn z zaburzeniami erekcji kuracji polegającej tylko i wyłącznie na przyjmowaniu 1,400 mg L-argininy dziennie przez 2 tygodnie. 12 z mężczyzn stwierdziło znaczącąpoprawę sprawności seksualnej oraz twardsze i dłużej trwające erekcje.

SEKRETNY WYZWALACZ EREKCJI #3:

Cynk - Metal który usztywni Twojego penisa

Od wieków mężczyźni spożywali ostrygi, żeby zwiększyć swoją sprawność seksualną. Powód takiej diety jest prosty – ostrygi są bogate w cynk.

Miliony Amerykanów i Europejczyków mają niedobór cynku. Brak tego ważnego dla procesów zachodzących w organizmie pierwiastka może hamować wydzielanie w przysadce mózgowej hormonu luteinizującego (LH), który wykazuje w testach zdolność do stymulowania produkcji testosteronu. Uzupełniając brak cynku uwalniasz więcej LH do swojego ciała, co pozwala zwiększyć ilość produkowanego testosteronu.

W niezależnych badaniach potwierdzono, że dostarczenie cynku pozwoliło zwiększyć dwukrotnie stężenie testosteronu u 9 starszych mężczyzn, u których stwierdzono jego znaczący niedobór – w zaledwie 3 miesiące. Inne testy pokazały, że u sportowców przyjmujący cynk, magnez i witaminę B6 przez 8 tygodni poziom wolnego testosteronu wzrósł o 33,5%.

Dodatkowo w Twoim organizmie znajduje się niepożądany enzym nazywany aromatazą, który wywołuje przemianę części testosteronu w estrogen – żeński hormon seksualny.

Przez zwiększenie poziomu estrogenu, aromataza może powodować słabsze erekcje albo rośnięcie piersi u mężczyzn. Cynk dezaktywuje aromataze, wyłączając jej działanie. Dzięki temu poziom Twojego estrogenu nie wzrasta, a stężenie testosteronu pozostaje bardzo wysokie.

… chyba nie muszę mówić, jak przełoży się to na Twoje samopoczucie oraz m.in.:

 • zwiększenie Twojego poczucia męskości, pewności siebie i siły,
 • zintensyfikowanie Twojej aktywności seksualnej (częściej, dłużej, mocniej),
 • Twoje relacje z partnerką (przekona się, że TYLKO TY możesz zaspokoić ją tak dobrze)

100% naturalna i bezpieczna

W przeciwieństwie do Viagry, która składa się z molekuł tworzonych w laboratoriach, Potenga to ekstrakt z naturalnych ziół i witamin.

Ta naturalna formuła jest tak skuteczna, że nie należy jej przedawkowywać. Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie – jednej rano, drugiej wieczorem. Większa ilość może dać Ci taki zastrzyk testosteronu, że będziesz zbyt napalony i zaczniesz obsesyjnie myśleć o seksie.

Wystarczy, że weźmiesz zalecaną dawkę, a Twoje ciało zostanie zaprogramowane na koncertowy występ w sypialni.

A teraz najlepsze...

Viagra daje Ci pojedynczą erekcje w krótkim okresie czasu, natomiast Potenga usuwa przyczyny problemów z erekcją. Dlatego wystarczą zaledwie 4 dni, żeby Twój interes zaczął działać tak jak trzeba.

Po mniej więcej 14 dniach kuracji zauważysz, że nie tylko masz erekcje na zawołanie, ale penis jest grubszy i sztywniejszy niż kiedykolwiek przedtem. To będzie efekt zwiększonego dopływu krwi, która wypełni wszystkie ciała jamiste w penisie. Oznacza to twarde erekcje – za każdym razem gdy Twoja partnerka będzie chciała uprawiać seks.

Nie zdziw się też jeśli Twój penis będzie wyglądał na większy, ponieważ jest to efekt uboczny 100% wypełnienia ciał jamistych penisa.

o MATURE COUPLE IN BED facebook 586x319 Potenga Sex Power Increase  działanie, opinie

Przywraca sprawność seksualną 20-latka osobom w każdym wieku!

Dzisiaj mam 50 lat, a badania pokazują, ze tylko 23% mężczyzn w moim wieku kocha się 2 do 4 razy w tygodniu albo więcej. Zanim sprawdziłem Potenge, nawet romantyczne chwile z Alicją sprawiały, że czułem niepewność, a nasze amory najczęściej kończyły się rozczarowaniem.

Odkąd stosuję Potenge z radością mogę donieść, że razem z Alicją należymy do klubu 23% szczęśliwców... tak naprawdę kochamy się częściej i daje nam to więcej satysfakcji niż nawet na początku naszego małżeństwa.

Mogę zagwarantować Ci takie same efekty, ponieważ badania pokazują, że tylko w wyjątkowych przypadkach Potenga nie jest w sanie przezwyciężyć przyczyn zaburzeń erekcji. Pomimo tego – Mogę i chcę dać Ci kompletną gwarancję satysfakcji na skuteczność Potengi oraz złożyć następującą ofertę:

Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy

Jeśli z jakiegokolwiek powodu albo bez powodu zdecydujesz, ze Potenga nie jest dla Ciebie, po prostu odeślij niewykorzystane kapsułki – albo nawet pustą butelkę w ciągu 60 dni. My niezwłocznie zwrócimy Ci całą twoją wpłatę – bez zadawania zbędnych pytań.

Powrót do ekscytującego współżycia z partnerką

Normalnie pracuję do późna, ale dzisiaj chciałem jak najszybciej skończyć ten list - z dwóch ważnych powodów. Po pierwsze: chcę żebyś otrzymał mój list tak szybko, jak to jest to możliwe. Bo jeśli skorzystasz z mojej rady, to możesz całkowicie pozbyć się problemów łóżkowych w ciągu kilku najbliższych dni.

Po drugie: właśnie dzwoniła do mnie Alicja i powiedziała, że gdy wrócę do domu będzie ubrana tylko w koronkową bieliznę Victoria Secret, którą kupiłem jej na naszą rocznicę. Sam rozumiesz, że jestem tym tak podekscytowany, że nie mogę kontynuować pisania zbyt długo...

Ale zanim pójdę, chcę zachęcić Cię do sprawdzenia Potengi – bez zobowiązań i bez żadnego ryzyka.

Z własnego doświadczenia mogę Cię zapewnić, że nie ma prostszej, bezpieczniejszej ani lepszej metody na naładowanie seksualnej energii, potencji i na powrót do ekscytującego współżycia z Twoją partnerką.

Powinieneś na własną rękę przekonać się co Potenga może zrobić dla ciebie, dla Twojego życia i dla Twojej partnerki.

O Marzena Wielgus 167 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*